Drewniane gadżety reklamowe

Drewniane gadżety reklamowe to wyjątkowo atrakcyjna forma promocji, która pozwala na wypromowanie marki lub produktu w sposób niebanalny i efektowny. Jeśli szukasz ciekawego pomysłu na prezent dla swoich klientów lub partnerów biznesowych, to warto zastanowić się nad oferowaniem drewnianych klocków z nadrukiem.

W ofercie mamy standardowe produkty, jak również realizujemy nietypowe zamówienia.

Nasza standardowa oferta gadżetów reklamowych to: 


Drewniane magnesy na lodówkę

Drewniane magnesy na lodówkę w postaci klocka z drewna z dowolnym nadrukiem UV na powierzchni całego klocka. Wymiary w standardowej produkcji to 7 cm x 4 cm lub 7cm x 7 cm - oczywiście mamy możliwość wykonania takiego magnesu w dowolnym rozmiarze, a nawet kształcie.

 

drewnianemagnesy reklamowemagnesy na lodówkę

Drewniane magnesy na lodówkę w postaci puzzli z drewna. W naszej ofercie znajdują się puzzle o całkowitych wymiarach 10 cm x 7,5 cm (zawierają 12 puzzli) oraz 7,5 cm x 7,5 cm (9 puzzli).

Nasza oferta to 2 rodzaje

  • pierwszy to puzzle 2-stronne, gdzie opakowanie stanowi magnes
  • drugie to puzzle w których każdy element układanki to osobny magnes 

magnesy magnesy magnesy magnesy na lodówkęmagnesy na lodówkęmagnesy na lodówkę drewniane magnesy na lodówkędrewniane magnesy na lodówkędrewniane magnesy na lodówkędrewnane magnesy na lodówkęmagnesy na lodówkę


Układanka sześcian z drewna

Układanka sześcian z drewna składający się z 8 klocków drewnianych o wymiarach 4 cm x 4 cm x 4 cm. Układankę tą wykonujemy w 2 rodzajach, 6 obrazów lob 12 obrazów. 

 sześcian z drewna układanka  sześciad drewniany sześcian z drewna 


Klocki drewniane układanka 9 klocków / 6 obrazków

Układanka 9 klocków z drewna. Układankę tą wykonujemy  6 obrazów - nadruk UV jakość fotograficzna 

klocki układankaklocki układnka klocki z drewna klocki z drewna klocki z drewnaklocki z drewna

 


Domino z klocków z drewna 

Domino z klocków z drewna - dowolne nadruki w jakości fotograficznej - druk na drewnie UV 

domino z drewna


Układanka - pamięciówka z klocków z drewna 

Pamięciówka z klocków z drewna memo -  dowolne nadruki w jakości fotograficznej - druk na drewnie UV 

układanka memo


Układanka obrazek w ramce z puzzli drewnianych 

W naszej ofercie znajduje się układanka w ramce, którą można postawić. Układanka składa się z 35 dwustronnych puzzli drewnianych o wymiarach 2,5 cm x 2,5 cm. 

układanka z puzli drewnianych


Puzzle z drewna z nadrukiem UV 

Nasza oferta to również puzzle z drewna z dowolnym nadrukiem. Puzzle wykonujemy na bazie klocka 2,5 cm x 2,5 cm o dowolnej ilości klocków. Mogą to być puzzle 1 stronne / 2 stronne lub 6 stronne. Puzzle rówież wykonujemy na sklejce. 

puzzle drewnianepuzzle drewnianepuzzle drewnianepuzzle drewniane

puzzle z drewna puzzle z drewna z nadrukiem uvpuzle z drewna uvpuzzle na sklejce żyrafapuzzle z drewna puzzle na sklejce zamek


Wieża Jenga

W naszej ofercie znajdują się wieże jenga oraz inne klocki i zabawki drewniane, które wykonujemy na zamówienie wg. wytycznych Klienta. Dowolne grawerowanie, lub kolorowanie klocków, elementów oraz dowolne opakowanie. Nasze produkty wykorzystywane są jako gadżety reklamowe, prezenty lub jako cześć edukacyjna dla dzieci. 

wieża jenga wieża jenga


Kostki do gry z drewna 

Drewniane kości do gry  - kostki do gry - możliwość zamówienia kostek tradycyjnych oraz pod zamówinie z dowolnym nadrukiem. Nasze kosci z drewna do gier produkujemy jako komponent gier lub jako zupełnie osobny produkt. Wszystkie nasze kosci do gry wykonane są z najwyższej jakości drewna, a nadruki wykonane na nich są wysokiej jakości. Jestesmy wstanie wykonać kości do gry w dowolnych rozmiarach, kolorach oraz z dowolnymi nadrukami. 

kości do gry z drewna


Jojo z drewna reklamowe 

W naszej ofercie znajdują się JOJO reklamowe z logiem lub nadrukiem UV. JOJO wykonane z litego drewna lakierowane, logo lub grafika nanoszone drukiem UV. 

jojo z drewna


Jesteśmy producentem - wszystkie nasze produkty wykonujemy pod zamówienie Klienta. Dzięki temu iż posiadamy własny park maszynowy oraz własne drukarki UV, mamy możliwość szybkiej realizacji zamówienia oraz dostosowania produktu pod indywidualne zamówienie Klienta. Oferujemy również opakowania do naszych produktów, również mogą zostać wykonane wg. wytycznych Klienta. 

Zapraszamy do współpracy i zamówienia

DABO Daniel Borowy

  • tel. : + 48 502 601 104, +48 508 153 900
  • e-mail: biuro@dabowood.pl

Białka 100 
34-220 Maków Podhalański 
Małopolska, POLSKA 

Regon 120780189 , NIP 552-153-47-35 

 


 

 

ZADAJ NAM PYTANIE!

Masz pytania, potrzebujesz informacji ?
Skontaktuj się z nami w szybki sposób za pomocą formularza!


 


COPYRIGHT: dabowood.pl